JBACHS Çevrimiçi kongre duyurusu


Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nün ‘Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS)’ dergisi etkinliği olan ve 15-16 Ocak 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak planlanan ‘COVID-19 Pandemisinde Araştırma-Yayın ve Eğitim Süreçlerine Bakış Kongresi’ gerçekleştirilecektir.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi Bilimsel Araştırma Projeleri tarafından desteklenen bu kongre sağlık alanında eğitim ve araştırma ile aktif olarak uğraşan disiplinler arası bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve pandemi döneminde eğitim, araştırma ve yayınlar açısından yaşadığımız farklılıkları değerlendirmeyi amaçlamaktadır.

Kongrede sunulan tüm bildirilerin özet metinleri ve yayına kabul edilmiş olan sözel bildirilerin tam metinleri Journal of Basic and Clinical Health Sciences (ESCI- Emerging Sources Citation Index ve ULAKBİM) COVID-19 ek sayısında yayınlanacaktır.

 

Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Yönetim Kurulu kararıyla kongreye tam katılım sağlayıp kongre sonunda uygulanacak olan değerlendirme testinde başarılı olan lisansüstü öğrencilerimiz, enstitümüze başvurmaları halinde kongre katılımlarını 1 Kredilik ders olarak saydırabileceklerdir.

 

Kongremize ilgi duyan tüm bilim insanlarıyla paylaşabilmek için, kongre internet sitesi adresi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

http://www.covid19kongre.com/

Saygılarımızla

 

 

 

Prof. Dr. Hülya ELLİDOKUZ

Dokuz Eylül Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü

 

 

Prof. Dr. Zübeyde ERBAYRAKTAR

Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS) Baş Editörü

Kongre Eş Başkanı

 

 

Doç. Dr. Ahu PAKDEMİRLİ

Journal of Basic and Clinical Health Sciences (JBACHS) Dil Editörü

Kongre Eş Başkanı

 

 


Announcements

Font Boyutunu Değiştir
Kontrast