Yıllara Göre Mezun Listesi


Mezuniyet Yılı Öğrenci Adı Soyadı  ANABİLİMDALI
1985 NURAY BEŞE FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON
1985 ÖZLEM YILMAZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1985 ERGUN ŞAŞMAZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1985 SELİM UZUNOĞLU TIBBİ BİYOLOJİ
1985 OĞUZ KARAMIZRAK BİYOKİMYA
1985 PAKİZE AKGÜN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1985 MÜGE ÜSTÜNTÜRK PSİKİYATRİ 
1986 HÜLYA BERBEROĞLU HALK SAĞLIĞI
1986 FERDA GÜNAY HALK SAĞLIĞI
1986 RENGİN AKBOY PSİKİYATRİ 
1986 GÜLNUR BEYAZID PSİKİYATRİ 
1986 ÜMRAN ULU MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1986 TALİP ÇABUK PSİKİYATRİ 
1986 TÜLİN KARAMIZRAK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1986 GÜNAY KIRKIM KULAK-BURUN-BOĞAZ
1986 LOKMAN ÖZTÜRK MORFOLOJİ
1986 GÜLDAL BİLGİN TIBBİ BİYOLOJİ 
1986 EMİNE YÜKSEL HALK SAĞLIĞI
1987 ROOZBEH BAHRAMINEJAD MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1987 SEDEF YENİCE BİYOKİMYA
1987 NECLA ÇAĞLARIRMAK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1987 FÜSUN ÖZYAMAN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1987 MAHMOUD DJAVANI BİYOKİMYA
1987 ÇİĞDEM YENİSEY BİYOKİMYA
1988 MAJİD ABEDİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1988 CANDAN PEYNİRCİER MORFOLOJİ
1988 AYŞE TUÇ MORFOLOJİ
1988 HULKİ BAŞALOĞLU MORFOLOJİ
1988 MEHMET AÇIKGÖZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1988 NURDAN ALTAN HALK SAĞLIĞI
1988 İLHAN ÇELİKDEMİR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1988 ERGUN ŞAŞMAZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1988 ÖZLEM YILMAZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1988 ÖZDEN SARI PSİKİYATRİ 
1988 HASAN KANTAR FİZYOLOJİ
1988 GOLAMREZA H.CHARCKHI  MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1989 HOSSEİN ALİ SAEDİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1989 MUSAMMET BAŞARAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 SACİDE PEHLİVAN TIBBİ BİYOLOJİ
1989 GOLAM HOSSEİN ETTEHAD MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1989 NASSER TAVAKKOLİ BİYOKİMYA
1989 MUSTAFA ÇAKIROĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 ALİ REZA MALİH MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1989 MUZAFFER ÇOLAKOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 BULUT TURHAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 GÜLGÜN ERALP BİYOKİMYA
1989 E.LALE KULAKSIZ BİYOKİMYA
1989 YOUSEF MAHSHID BİYOKİMYA
1989 OSMAN GÖDE BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 A.SEMRA KOÇTÜRK GEZER BİYOKİMYA
1989 SÜLEYMAN LÜTFİ MORALI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 R.FERUDUN DORAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1989 NİLGÜN GÖZALAN HALK SAĞLIĞI
1990 MEVLÜT DURMUŞ BİYOKİMYA
1990 GÜVEN ERDİL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 MUSTAFA APAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 BAYKAL YAZGAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 İLHAN TALAS BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 KENAN TOZAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 METİN VEHBİ SAYIN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 HÜSNÜ SEÇGİN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 LEVENT GENÇLER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 SERMİN ÖZER HALK SAĞLIĞI
1990 SEDAT YAPUCUOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 RAHİM VAHABİ YAGHMOORALİ BİYOKİMYA
1990 HALİL RESMİ  BİYOKİMYA
1990 DİLEK ÖZMEN HALK SAĞLIĞI
1990 F.ÇİĞDEM ŞAHİN HALK SAĞLIĞI
1990 AYŞEN TEZEL TIBBİ BİYOLOJİ
1990 NURULLAH CANDAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 ADNAN EDEBALİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 ERCAN HASLOFÇA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 SUNA ŞENTÜRK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 İBRAHİM ÇAM BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 M.ŞEFİK TİRYAKİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 HASAN YÜKSEL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 HÜLYA AKHUNLAR TÖRÜN BİYOKİMYA
1990 KASSAM KHALİL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1990 BİROL ÇİNÜÇEV MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1990 ARİFE YALÇIN  MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1990 FERİHAN TOPTAŞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1990 TAMER ŞANLIDAĞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1990 HÜSEYİN ÇAMLIYER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 ROOZBEH BAHRAMİNEJAD MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1990 GÜLDAL BİLGİN BİYOKİMYA
1990 M.FERİT ACAR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 ADNAN ORHUN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 ADİLE DURAN HALK SAĞLIĞI
1990 SEYHAN HASIRCI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 M.ERSİN ALTIPARMAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 BAHTİYAR ÖZÇALDIRAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 UĞUR DÜNDAR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1990 TACETTİN HAKAN YENAL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 BİROL DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 YASEMİN TAHERİ DEHSİHAMSİ BİYOKİMYA
1991 AYLA YAVUZ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 BÜLENT İBRAHİM GÜRSOY HALK SAĞLIĞI
1991 MEHMET YAKUP ACAR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 BURHAN EĞLENOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 MAJİD ABEDİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1991 HANİFE MALTEPE HALK SAĞLIĞI
1991 EMİNE KUTLAY BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 ÖZGÜL KARAYURT HALK SAĞLIĞI
1991 FATMA EKİZ HALK SAĞLIĞI
1991 M.SONER ÖZSU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 SEVİNÇ RENKVER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 MUZAFFER KATİPOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1991 ARZU ÖZALP TIBBİ BİYOLOJİ
1991 BÜLENT KIRAN HALK SAĞLIĞI
1991 ALİ REZA KASHEGHANİ BİYOKİMYA
1991 BAYSAL KARACA BİYOKİMYA
1991 KEMAL SAMİ KORKMAZ TIBBİ BİYOLOJİ
1991 MAHMOOD DJAVANI BİYOKİMYA
1991 HÜLYA SARIBÜYÜK HALK SAĞLIĞI
1991 NİYAZİ ENİSELER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1992 OĞUZ ALTUNGÖZ TIBBİ BİYOLOJİ
1992 HULKİ BAŞALOĞLU MORFOLOJİ
1992 SEDEF YENİCE BİYOKİMYA
1992 SEMRA ÇELİKLİ HALK SAĞLIĞI
1992 OYA ŞENLİ HALK SAĞLIĞI
1992 MURAT SAYAN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1992 AYŞE YILDIRIM BOZKAYA MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1992 RAMAZAN SAVRANBAŞI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1992 ŞEYDA SAL ÖZBIÇAKÇI HALK SAĞLIĞI
1992 OMAR HOMAD MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1992 NEŞE BOZTOK HALK SAĞLIĞI
1992 FAYEZEH MAZOJİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1993 SANİYE ŞAHİN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1993 MASOUMEH ASLANİ MEHR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1993 HAKKI OGÜN SERCAN TIBBİ BİYOLOJİ
1993 MUZAFFER ÇOLAKOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 FERUDUN DORAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 ÇİĞDEM YENİSEY BİYOKİMYA
1993 UĞUR DÜNDAR BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 GÖKHAN ÇOBANOĞLU BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 İRFAN ŞENGÜN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 MİNE YÜCESOY MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1993 METİN SAYIN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1993 BİROL DOĞAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 İBRAHİM AÇIKBAŞ TIBBİ BİYOLOJİ
1994 ÖZLEM İZCİ TIBBİ BİYOLOJİ
1994 YAVUZ TAŞKIRAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 BAHTİYAR ÖZÇALDIRAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 SÜLEYMAN LÜTFİ MORALI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 ERDİNÇ YÜKSEL TIBBİ BİYOLOJİ
1994 SULTAN CİNGÖZ TIBBİ BİYOLOJİ
1994 FİLİZ PARALI TIBBİ BİYOLOJİ
1994 MUSTAFA ERTAN AY TIBBİ BİYOLOJİ
1994 G.REZA HASHEMPOOR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1994 A.OYA ERKUT BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 HÜSEYİN ÇAMLIYER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 NİYAZİ ENİSELER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 M.ERSİN ALTIPARMAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 SERPİL ALTUĞGİL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1994 ŞEHMUS ASLAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1995 GÜLGÜN OKTAY BİYOKİMYA
1995 SALİH SEMİH ŞEMİN HALK SAĞLIĞI
1995 KAMURAN SÖNMEZ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1995 AYDAN BİLGİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1995 AYŞE ÖZCAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1995 SELİM UZUNOĞLU TIBBİ BİYOLOJİ
1995 CANDAN ARMAN MORFOLOJİ
1995 NURTEN HAMARAT BİYOKİMYA
1995 KERİM GÜNDÜZ BİYOKİMYA
1995 TAMER ŞANLIDAĞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1995 GÜLSÜM ESER OK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1995 SECDA ÖKTEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1995 SERDAR CANKO MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1995 OSMAN GÖDE BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1995 A.HÜSEYİN BASKIN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1995 YASEMİN BASKIN BİYOKİMYA
1996 ŞERİF ALİ KUTLAY BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1996 SELNUR ÖSÜN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 NURAY YOZBATIRAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 ARDA ŞAYIK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1996 MERAL KÜÇÜKGÜVEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1996 AYTÜL ERDUR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1996 SAEİD KHALİL AZAR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1996 BİRSEN CEVHER TIBBİ BİYOLOJİ
1996 HALİL ATEŞ TIBBİ BİYOLOJİ
1996 SEMRA GEZER BİYOKİMYA
1996 HÜLYA AKHUNLAR BİYOKİMYA
1996 HALİL RESMİ BİYOKİMYA
1996 BİLGE PARLAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 DOĞAN ÖZYURT HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
1996 MEHMET HİCRİ KÖSEOĞLU BİYOKİMYA
1996 AHMET ÖMER İKİZ KULAK-BURUN-BOĞAZ
1996 ÇİĞDEM İÇKE ANATOMİ
1996 HÜLYA ÖZLEM ŞENER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 ALİ CIMBIZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 SEVGİ ÖZALEVLİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 NİHAL EKİCİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1996 ŞENAY ÇELİK TIBBİ BİYOLOJİ
1996 SEVİN KIRDAR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1996 SERAP SEVİL TIBBİ BİYOLOJİ
1996 MUZAFFER SELÇUK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1996 İLKNUR AKMAN GİRGİN HALK SAĞLIĞI
1996 T.HAKAN YENAL BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1996 GÜL HÜRAY İŞLEKEL BİYOKİMYA
1997 AYŞE TUÇ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
1997 ÖZGÜL KARAYURT HEMŞİRELİK
1997 CENGİZ BALABAN HALK SAĞLIĞI
1997 ABİDE ÖZGÜLE HALK SAĞLIĞI
1997 HÜLYA GÜRKAN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1997 KEMAL SAMİ KORKMAZ TIBBİ BİYOLOJİ
1997 FEZA VARDAR HALK SAĞLIĞI
1997 TEMİM ERİKLİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1997 ŞEHNAZ KOÇAK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1997 AYŞEN TEZEL TIBBİ BİYOLOJİ
1997 NURCAN MERSİN BİYOKİMYA
1997 GÜLAY BULUT TIBBİ BİYOLOJİ
1997 ÖMÜR ÇINAR ELÇİ HALK SAĞLIĞI
1997 MUSTAFA APAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1997 OĞUZ ALTUNGÖZ TIBBİ BİYOLOJİ
1997 OKAY SAYDAM BİYOKİMYA
1997 KİFAYET ALKAN HEMŞİRELİK
1997 MASOUMEH ASLANİ MEHR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1997 ZEYNEP TOKGÖZ BİYOKİMYA
1997 SERVET KIZILDAĞ BİYOKİMYA
1997 SANİYE ÇİMEN HEMŞİRELİK
1997 FATMA SUCUOĞLU HEMŞİRELİK
1997 ALİ AKIN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1997 SEÇKİN ULUSOY MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1997 FARUK TURGAY BİYOKİMYA
1997 EMİNE KUTLAY BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1997 TÜMER PALA HALK SAĞLIĞI
1997 YASEMİN SÖNMEZ HEMŞİRELİK
1997 FATMA VURAL HEMŞİRELİK
1997 MURAT SAYAN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1998 LEVENT GENÇLER BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1998 ŞEYDA SEREN HEMŞİRELİK
1998 EMİNE AKIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1998 EVREN AÇIK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1998 HAKKI OGÜN SERCAN TIBBİ BİYOLOJİ
1998 DİDEM YÜZBAŞIOĞLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1998 BAYRAM ÜNVER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1998 SELÇUK METE YAZICI BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1998 FİLİZ ARKAN FARMAKOLOJİ
1998 NURTEN KARAKAYA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1998 HATİCE AKYOL HEMŞİRELİK
1998 CEVVAL ULMAN BİYOKİMYA
1998 BELGİN BEKTAŞ HEMŞİRELİK
1998 YAVUZ DOĞAN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1998 NAZ BALKUVVAR PSİKİYATRİ
1998 MEHMET ATEŞ FARMAKOLOJİ
1998 S.SEVİNÇ GÜNDÜZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1998 PINAR OKYAY HALK SAĞLIĞI
1998 Y.SEBAHAT ÖZ AKDÖL HALK SAĞLIĞI
1998 HİLAL ERSÖZ KOÇDOR BİYOKİMYA
1998 NECMİYE KILIÇASLAN HEMŞİRELİK
1998 BEDRİYE TURHAN HEMŞİRELİK
1998 MEHTAP SONGUR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1998 ÜLKER UYSAL HEMŞİRELİK
1998 ÖZLEM KÜÇÜKGÜÇLÜ HEMŞİRELİK
1998 SEFA KIZILDAĞ TIBBİ BİYOLOJİ
1998 HAYRİYE VERDA ERKIZAN TIBBİ BİYOLOJİ
1998 CEREN GÖNEN KORKMAZ FARMAKOLOJİ
1998 ENİS ALPİN GÜNERİ KULAK-BURUN-BOĞAZ
1998 ERCAN HASLOFÇA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1998 NERGİS MURAT FARMAKOLOJİ
1998 HATİCE MERT HEMŞİRELİK
1998 MURAT VEDAT YAZICIOĞLU TIBBİ BİYOLOJİ
1998 FİLİZ KANTEK HEMŞİRELİK
1998 SUNAY GÜLEŞKEN TIBBİ BİYOLOJİ
1998 ŞEYDA ÖZBIÇAKÇI HEMŞİRELİK
1998 ÖZLEM BİLİK HEMŞİRELİK
1998 ŞULE YILDIZ HEMŞİRELİK
1998 VESİLE ÜNVER HEMŞİRELİK
1998 MÜJGAN SOLAK HEMŞİRELİK
1998 MOHAMMED EL-MAREİ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1998 İLKAY KAVLA HEMŞİRELİK
1998 TÜRKAN GÜNAY HALK SAĞLIĞI
1998 NURDAN GEZER HEMŞİRELİK
1999 KAMER ATAGÖZ HEMŞİRELİK
1999 ARZU ÖZKAN GENÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1999 OYA TAN SAYIN BİYOKİMYA
1999 AYLİN ŞENGÖNÜL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
1999 YASEMİN TOKEM HEMŞİRELİK
1999 SEVİNÇ YEŞİLKANAT HEMŞİRELİK
1999 MURAT CİVANER HALK SAĞLIĞI
1999 ÇİĞDEM ERESEN TIBBİ BİYOLOJİ
1999 HATİCE ŞEN HEMŞİRELİK
1999 ŞERİFE ERDOĞAN KULAK-BURUN-BOĞAZ
1999 GÜVEN ERBİL HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
1999 IŞIL TEKMEN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
1999 SİBEL ERKAN HEMŞİRELİK
1999 ÖZLEM YILMAZ AKARYILDIZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
1999 FATMA NUR ERİŞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
1999 İBRAHİM ÇAM BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
1999 ÇETİN PEKÇETİN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
1999 HÜLYA ÖZTÜRE BİYOKİMYA
1999 FATMA YILMAZMIŞ HEMŞİRELİK
1999 SEMRA ÇELİKLİ HEMŞİRELİK
1999 MEHTAP YILDIZ HEMŞİRELİK
1999 SELVİNAZ UTKUTAN HEMŞİRELİK
1999 RAHİM VAHABİ YAGHMOORALİ BİYOKİMYA
2000 ZEYNEP YÜCE SERCAN TIBBİ BİYOLOJİ
2000 AYŞE ÖZCAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2000 NİHAL EKİCİ GELECEK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2000 MEHTAP ÖZDİRENÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2000 FETHİ SIRRI ÇAM TIBBİ BİYOLOJİ
2000 NURAY YOZBATIRAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2000 MEHMET ÖZKESKİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2000 NİMET AKYIL KULAK-BURUN-BOĞAZ
2000 SERAP AKYOL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2000 DOĞAN FİDAN HALK SAĞLIĞI
2000 FERİHA SAPMAZ HEMŞİRELİK
2000 SERKAN BAKIRHAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2000 ERDİNÇ YÜKSEL TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2001 NEZAHAT AKKAYA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2001 SELNUR ÖSÜN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2001 GÜLŞEN AK HEMŞİRELİK
2001 MELEK BÜYÜKKOCA HEMŞİRELİK
2001 OZAN BAYKARA BİYOKİMYA
2001 MÜNİRE TÜRKYILMAZ HEMŞİRELİK
2001 HÜLYA ÖZTÜFEKÇİ HALK SAĞLIĞI
2001 SULTAN CİNGÖZ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2001 GÜLŞAH KOÇAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2001 FEYZAN ŞENOL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2001 BAŞAK ÖĞÜN KULAK-BURUN-BOĞAZ
2001 YÜCEL DEMİRAL HALK SAĞLIĞI
2001 AYŞEGÜL TEMİZ BİYOKİMYA
2001 BANU DUYAR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2001 PAKİZE DURMAZ HEMŞİRELİK
2001 KAZIM TUĞYAN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2001 KERZİBAN KOYUN HEMŞİRELİK
2001 TANGÜL AYTUR HEMŞİRELİK
2001 HATİCE YILDIRIM SARI HEMŞİRELİK
2001 EBRU MELEK ÖZÇELİK HEMŞİRELİK
2001 İLKNUR YILMAZ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2001 SERAP GÜNEY HEMŞİRELİK
2001 GÖKHAN TEOMAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2001 BİLGE KARA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2001 ERDENER ÖZER TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2002 FERDİ BAŞKURT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 ÖZGÜR BOZAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 AYSEL ENHOŞ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 EMİNE TOKGÖZ HEMŞİRELİK
2002 DİLRUBA BİNBOĞA HEMŞİRELİK
2002 SABRİYE KARATAŞ HEMŞİRELİK
2002 FİGEN IŞIK ESENAY HEMŞİRELİK
2002 SELMA KONDU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 DUYGU ILGIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 ZELİHA TULUM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 NURSEN TEOMAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 BAHAR ALTUNTAŞOĞLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 AMAÇ KİRAY ANATOMİ
2002 HASAN ONMUŞ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
2002 ÇETİN PEKÇETİN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2002 METE EDİZER ANATOMİ
2002 BEKİR UĞUR ERGÜR HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2002 BAYRAM ÜNVER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 HÜSNÜ ALPER BAĞRIYANIK HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2002 KEMAL KÜRŞAD GENÇ FİZYOLOJİ
2002 ÜLKER SÖNMEZ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2002 RIFAT GÜNTEKİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 GÖKER KESER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 AYŞE ŞEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2002 ZELİHA GÖCEN  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 ARZU GENÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 SEMA ÖZTÜRK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 SEHER SARIKAYA HEMŞİRELİK
2002 NEVCİVAN ŞENTÜRKER GÜLDAŞ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2002 ALİ CIMBIZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 TAYLAN DEMİRCİ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2002 SEVGİ ÖZALEVLİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 ELÇİN ÜNLENEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 ÖZDEN ALTIOK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2002 ARZU ÖZDEMİR HEMŞİRELİK
2002 NURCAN UYSAL HEMŞİRELİK
2002 TANER ÖZBEY FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2002 ARZU TUNA HEMŞİRELİK
2002 MERYEM ÖZTÜRK HEMŞİRELİK
2002 MURAT BEKTAŞ HEMŞİRELİK
2003 MUSTAFA GÜVENÇER ANATOMİ
2003 AYFER SELÇUK DAYI FİZYOLOJİ
2003 NAZLI GÜLRİZ AKSEKİ ANATOMİ
2003 ÖZLEM İZCİ AY TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2003 DEVRİM IŞIK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 NURSEL ÖZYÜREK HALK SAĞLIĞI
2003 AHMET SOYSAL HALK SAĞLIĞI
2003 NESLİHAN PARTLAK HEMŞİRELİK
2003 SİBEL KIRAN HALK SAĞLIĞI
2003 BURCU APLAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 BİRGÜL DÖNMEZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 HAYRİYE KUL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 ÜLKÜ DEMİRÖREN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 ÖZGE ÇELİKER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 FATMA AKIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 YEŞİM SALIK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 MERAL KARAMAN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2003 KADRİYE İPEK ERGÜR ANATOMİ
2003 ŞERMİN GENÇ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2003 ATAÇ SÖNMEZ FİZYOLOJİ
2003 MÜGE KİRAY FİZYOLOJİ
2003 TÜRKAN GÖZDE TÜRKBAY FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 HÜSEYİN TAŞLI MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2003 ŞULE ŞİMŞEK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 NEVİM AYGÜN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2003 DİDEM KARADİBAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2003 LİNDA KİRMİT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2003 MEDET KORKMAZ HEMŞİRELİK
2003 DİLEK SUNMAZ HEMŞİRELİK
2003 MERAL BİÇMEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2003 ZEYNEP BAŞKAYA HALK SAĞLIĞI
2003 AHMET CAN BİLGİN HALK SAĞLIĞI
2004 CAN NAKOMAN BİYOKİMYA
2004 FUNDA CERAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 HASAN ESAT ALAGÖZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 SEFA KIZILDAĞ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2004 AHMET ÖZÇEVİKEL HALK SAĞLIĞI
2004 RUHSAN GEZGİN HALK SAĞLIĞI
2004 HAYRİYE VERDA ERKIZAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2004 BAHA ZENGEL ONKOLOJİ
2004 ATİLLA ÖZTÜRKERİ HALK SAĞLIĞI
2004 MERLİNDA ALUŞ HEMŞİRELİK
2004 PAKİZE MELAHAT İSTAN HEMŞİRELİK
2004 ESEN YURTSEVEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 ÖZDEN ÜLKER TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2004 NAZLI GÜLER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 NURAY KAYAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 SERVET KIZILDAĞ BİYOKİMYA
2004 NERGİS MURAT FARMAKOLOJİ
2004 AYLİN DURMAZ HEMŞİRELİK
2004 İNCİ BEZDAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2004 SERPİL KOÇ HALK SAĞLIĞI
2004 BANU ETKER ULUSEL HALK SAĞLIĞI
2004 MUSTAFA AKHİSAROĞLU FİZYOLOJİ
2004 NURAY YÜCETİN HALK SAĞLIĞI
2004 AYŞE ÖZTÜRK HALK SAĞLIĞI
2004 FARUK TURGAY BİYOKİMYA
2004 HATİCE GİRAY HALK SAĞLIĞI
2004 RECİ MESERİ HALK SAĞLIĞI
2004 SEVİL CEYHAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2005 TAYLAN BENKER FARMAKOLOJİ
2005 ÖZGE ÇAKIR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 OLGA ATEŞ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 HÜLYA DONAT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 CAN BİÇMEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2005 ALİ ALPER GEREN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 HİLAL KOÇDOR ONKOLOJİ
2005 ASLI KÖSE HEMŞİRELİK
2005 MUSTAFA ERTAN AY TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2005 NURSEL ALP HEMŞİRELİK
2005 İLKAY ARSLAN HEMŞİRELİK
2005 SEMA DANIŞIK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 BAHAR VARDAR HEMŞİRELİK
2005 SERAP ACAR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 MİNE USTA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 DERYA ÇİVİLİ HEMŞİRELİK
2005 SEVTAP UÇURUM FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 ZEKİYE AYDOĞDU ONKOLOJİ
2005 ZAFER KARAGÜLER KULAK-BURUN-BOĞAZ
2005 SEVGİ SEVİ SUBAŞI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 ÖZLEM GÜR FARMAKOLOJİ
2005 ÖZGE ALTIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 KERİME DERYA TAŞÇI HEMŞİRELİK
2005 PINAR SERÇEKUŞ HEMŞİRELİK
2005 GÜLTEN SUCU HEMŞİRELİK
2005 HATİCE AKGÜL HEMŞİRELİK
2005 GÜLAY BULUT TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2005 AYSEL GÖNÜLAL HEMŞİRELİK
2005 SUZAN TEK ÖZKAN HEMŞİRELİK
2005 SEBAHAT ALTUNDAĞ HEMŞİRELİK
2005 BETÜL BAKIR HEMŞİRELİK
2005 TUBA VİLKEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2005 ZEYNEP BERNA BELHAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2005 EMİNE GERÇEK HEMŞİRELİK
2005 METİN PIÇAKÇIEFE HALK SAĞLIĞI
2006 SERAP SARIALİOĞLU MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2006 ELVAN OK HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2006 ÖZLEM ÜSTÜNKAYA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 İLKŞAN DEMİRBÜKEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 İLKAY AKSU FİZYOLOJİ
2006 BETÜL YAVUZ HEMŞİRELİK
2006 ESİN ÇETİNKAYA USLUSOY HEMŞİRELİK
2006 BESTE ÖZGÜVEN HEMŞİRELİK
2006 GÖRKEM DİZDAR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 BAŞAK BAYKARA HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2006 YUSUF KAĞAN DAĞDEVİREN NÜKLEER TIP 
2006 MEHMET FATİH ÖĞÜT KULAK-BURUN-BOĞAZ
2006 GÜLŞAN AKÇA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 ELİF KARAHAN DİRİMEŞE HEMŞİRELİK
2006 CEMİLE KIRAYOĞLU DOĞAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 SENEM KAYACI HEMŞİRELİK
2006 CANTÜRK ÇAPIK HEMŞİRELİK
2006 ERDEM ALTINKESEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 SERAP KONAKÇI HALK SAĞLIĞI
2006 AYLİN SENA BERLİNER HALK SAĞLIĞI
2006 FERİDE DİDEM AVCI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 GÖKHAN OZAN ÇETİN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 İBRAHİM PADIR HALK SAĞLIĞI
2006 DİLAY ÇIĞLIDAĞ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 BAYRI ERAÇ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2006 SEVCAN TOPÇU HEMŞİRELİK
2006 YASEMİN BASKIN ONKOLOJİ
2006 ZİNNET DEMİRCİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 ÖZLEM YILMAZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2006 BERRİN KOÇAK HEMŞİRELİK
2006 ŞEBNEM YILDIRIMCAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 UĞUR AKPULAT TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 BAHAR GÜNTEKİN BİYOFİZİK
2006 ÖZGÜR UĞURTAY KULAK-BURUN-BOĞAZ
2006 GİZEM AYNA TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 EBRU DEMİRAY MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2006 MURAT ÇOKAKLI TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 ELİF ÜNSAL HEMŞİRELİK
2006 SİNEM ÖZER MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2006 ÖZLENEN ŞİMŞEK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2006 ÖZKAN BAĞCI HALK SAĞLIĞI
2006 ZERRİN KEYİK ATAMAN HEMŞİRELİK
2006 SELDA YÖRÜK HALK SAĞLIĞI
2006 PINAR ÇELİK NÜKLEER TIP 
2006 HAVVA CANDAN BOZDEMİR HEMŞİRELİK
2007 ADİLE ÖNİZ BİYOFİZİK
2007 SAFİYE AKTAŞ ONKOLOJİ
2007 SEDA ÖZBAL HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2007 SAİT TÜMER TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2007 AYLİN DURMAZ HEMŞİRELİK
2007 İMGE KUNTER TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2007 HÜLYA KARATAŞ HEMŞİRELİK
2007 SERAP İLERİ HEMŞİRELİK
2007 FATMA BOYA HALK SAĞLIĞI
2007 YILDIZ AKVARDAR HALK SAĞLIĞI
2007 EMİNE KILIÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 GÜL GÜRSOY HALK SAĞLIĞI
2007 İBRAHİM MUTLU BİYOMEKANİK
2007 LERZAN MANASTIR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2007 ÇİĞDEM BOZDEMİR BİYOMEKANİK
2007 DENİZ ŞANLI HEMŞİRELİK
2007 cemile kı HEMŞİRELİK
2007 İLYAS İNCİ BİYOMEKANİK
2007 İLTER YAMAN FİZYOLOJİ
2007 FİGEN ŞENGÜN HEMŞİRELİK
2007 MUALLA AYLİN ARICI FARMAKOLOJİ
2007 NURAY EGELİOĞLU HEMŞİRELİK
2007 BERRAK YİĞİT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 CEM BİLGEN KULAK-BURUN-BOĞAZ
2007 DUYGU ILGIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 GONCA AKYOL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 SERKAN BAKIRHAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 AHMET ERDEM ÜSTÜNTAŞ FİZYOLOJİ
2007 ÖZGÜR BOZAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 NURAY GÜNEŞ HEMŞİRELİK
2007 BANU DEMİR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2007 DİLEK GÖKTÜRK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2007 FERDİ BAŞKURT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2007 HİLAL ÖZKUL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2007 EMİNE ÇATAL HEMŞİRELİK
2007 İŞVE HAVITÇIOĞLU BİYOMEKANİK
2007 BURCU ARKAN HEMŞİRELİK
2007 NİHAL GÖRDES AYDOĞDU HEMŞİRELİK
2007 FATMA GÜLŞAH ZEYBEK ANATOMİ
2007 HAVVA ARSLAN YURÜMEZOĞLU HEMŞİRELİK
2007 BERİVAN ÇEÇEN BİYOMEKANİK
2007 ERTAN ÇAKMAK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2008 Simge AYKAN SİNİRBİLİMLER
2008 Ayşe Özlem DURMUŞ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2008 Pembe KESKİNOĞLU HALK SAĞLIĞI
2008 Hatice PARMAKSIZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2008 Zeliha BAŞKURT FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2008 Arzu GENÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2008 Ayşe Nur TUNCAL HALK SAĞLIĞI
2008 Fulya AYDINER HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2008 Aygül KISSAL HEMŞİRELİK
2008 Görsev YENER BİYOFİZİK
2008 Saime YILDIRIM HEMŞİRELİK
2008 Aslı TOYLU TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2008 Zahire ÇAVDAR BİYOKİMYA
2008 Zeynep Ayşen AKIN BİYOKİMYA
2008 Aylin ŞENGÖNÜL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2008 Pınar ÇANKAYA HEMŞİRELİK
2008 Hakan OFLAZ BİYOMEKANİK
2008 Derya ÇAVUŞ HEMŞİRELİK
2008 Civan KIZIL HEMŞİRELİK
2008 Özay AKYOL HEMŞİRELİK
2008 Esra İSTEK HEMŞİRELİK
2008 Burcu UĞUREL SİNİRBİLİMLER
2008 Fatma ERSİN HEMŞİRELİK
2008 Ufuk ŞENER SİNİRBİLİMLER
2008 Celal GENÇOĞLU FİZYOLOJİ
2008 Osman ATEŞ FİZYOLOJİ
2008 Cihan   İYEM ANATOMİ
2008 Emine  Özlem  ŞENOCAK SİNİRBİLİMLER
2008 İsmail Cem ERSOY FİZYOLOJİ
2008 İsa SAĞIROĞLU FİZYOLOJİ
2008 Dilek METE HÜREL SİNİRBİLİMLER
2008 Serap GÖKÇE HEMŞİRELİK
2008 Bayram Salih DAŞTAN SİNİRBİLİMLER
2008 Ayşen UĞUR GÖK HEMŞİRELİK
2008 Melek PEHLİVAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2008 Serdar ARSLAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2008 Aslı BEĞEN FİZYOLOJİ
2008 Neslihan Saniye  KUBİLAY FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2008 Ayşegül ÖZERDEM BİYOFİZİK
2008 Vesile ERDOĞAN HEMŞİRELİK
2008 Sedefnur ZORUKOŞ HEMŞİRELİK
2008 Nur ERDİL SİNİRBİLİMLER
2008 Banu DEĞİRMENCİOĞLU SİNİRBİLİMLER
2008 Emrah KURTOĞLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2008 Pınar KURT SİNİRBİLİMLER
2008 Vahide BAYRAKAL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2008 Esra BİLİK SİNİRBİLİMLER
2008 Neslihan BEKMEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2008 Aysun ÜNAL HEMŞİRELİK
2008 Mukaddes GÜMÜŞTEKİN ONKOLOJİ
2008 Şule DOĞAN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2008 Mert TUNAR FİZYOLOJİ
2008 Bora UZUN BİYOMEKANİK
2008 Hatice Efsun KOLATAN LABORATUVAR HAYVANLARININ SAĞLIK BİLİM.KULL. 
2008 Yaprak SARIGÖL HEMŞİRELİK
2008 Emine ÇELİK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2008 Ebru KAYA MUTLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2009 Meriç ŞENDURAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Bora SINDIR MEDİKAL FİZİK
2009 Bahar ERYONAR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2009 NİLÜFER GÜLTEN HEMŞİRELİK
2009 Yeşim (SALIK) ŞENGÜL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Özge Ferişte ORAL BİYOMEKANİK
2009 Aysun AKGÜN HALK SAĞLIĞI
2009 Funda DURMUŞ MEDİKAL FİZİK
2009 Burcu Bahar AKTUĞ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2009 Gökhan KARAKÜLAH MEDİKAL İNFORMATİK
2009 Ozan AKÇAY MEDİKAL İNFORMATİK
2009 Evin ÖZEN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Remzi TAKEŞ MEDİKAL FİZİK
2009 Aydan (ÇAVUŞOĞLU) ÇELEBİLER ONKOLOJİ
2009 Pınar SÜRER HEMŞİRELİK
2009 Ayşe ŞEN ÖZDEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Reci MESERİ HALK SAĞLIĞI
2009 Esma GÜNEY HEMŞİRELİK
2009 Yeliz ANGIN BİYOKİMYA
2009 Serap ARCAK MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2009 R.Simge YILMAZ HALK SAĞLIĞI
2009 Gülbin ERGİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2009 Çağlar KELEŞ MEDİKAL FİZİK
2009 Nezihe İLHAN HEMŞİRELİK
2009 SEVGİ SEVİ SUBAŞI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Nursen ÖZDEMİR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Esma SARGIN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Müge KOVALI HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2009 NEVİM AYGÜN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Şeyda KINAY MEDİKAL FİZİK
2009 Selma USLUCA PARAZİTOLOJİ
2009 Özlem ŞENOL BİYOKİMYA
2009 İlknur NAZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Gönül ASLAN HEMŞİRELİK
2009 İlknur CEYLAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Melek DİKBAŞ KULAK-BURUN-BOĞAZ
2009 Muharrem YEĞİN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2009 Nilgün TUNCAY SİNİRBİLİMLER
2009 SEVCAN EKİZLER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Emine VATANSEVER HEMŞİRELİK
2009 GİRAY BOZKAYA TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 BURCU TEKİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 KAMURAN CERİT HEMŞİRELİK
2009 Hülya ÇAKMUR HALK SAĞLIĞI
2009 T.ONUR BAYAZIT BİYOFİZİK
2009 Emine SÖZEN HEMŞİRELİK
2009 Halil ATEŞ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Ecem YAPRAK HEMŞİRELİK
2009 Burcu ŞEKER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2009 Ş.Pınar AKYER ANATOMİ
2009 Altun BAKSİ HEMŞİRELİK
2009 Hamdiye ARDA HEMŞİRELİK
2009 Sinem BETİNOĞLU TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Nilay YÜREKDELER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Seher ÖZYÜREK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2009 Birgül DÖNMEZ BALCI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Ceyda YILDIZ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2009 Burcu AKPINAR HEMŞİRELİK
2009 Çağdaş GÜDÜCÜ BİYOFİZİK
2009 Neslihan GÜNÜŞEN HEMŞİRELİK
2009 Taylan DEMİRCİ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 İpek KİREMİTÇİ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2009 Züleyha VATANSEVER HEMŞİRELİK
2009 Ceren HIDIROĞLU SİNİRBİLİMLER
2009 Ebru TAYLAN BİYOKİMYA
2009 Murat YAZGAN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2009 Dilek SEZGİN HEMŞİRELİK
2009 ÖZKAN BAĞCI TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Didem KELEŞ BİYOKİMYA
2009 Görkem NİZAMOĞLU PULULAR SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2009 Özen Esra ÇİÇEK HEMŞİRELİK
2009 Tonay İNCEBOZ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2009 CEYLANIM CEYLAN HEMŞİRELİK
2009 MERLİNDA ALUŞ TOKAT HEMŞİRELİK
2009 Özgür BÜLBÜL TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2009 Ali Burak ÖZKAYA BİYOKİMYA
2009 Murat BEKTAŞ HEMŞİRELİK
2009 Murat KALAYCIOĞLU  BİYOMEKANİK
2009 Gülbeyaz BARAN HEMŞİRELİK
2009 Hamid TAYEFİ ANATOMİ
2009 Serpil TANRIVERDİ AKHİSAROĞLU ONKOLOJİ
2009 Hülya KURTULAN BULUT HEMŞİRELİK
2009 Yeter DURGUN OZAN HEMŞİRELİK
2009 Emine ÇETİN HEMŞİRELİK
2009 Hasret KÖKSAL HEMŞİRELİK
2009 Bahanur MALAK HEMŞİRELİK
2009 İbrheem IBRHIM HALK SAĞLIĞI
2009 Özge ERTEKİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2009 Aslı KIRMAN HEMŞİRELİK
2010 Serdar SOYUNOV FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Zübeyde ERBAYRAKTAR ONKOLOJİ
2010 Ali Reza ALIHEMMATI HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 Ayşe Pınar ERÇETİN ONKOLOJİ
2010 Gülşah KANER HALK SAĞLIĞI
2010 Hatice BAŞKALE HEMŞİRELİK
2010 Oya SAYIN BİYOKİMYA
2010 PINAR SERÇEKUŞ HEMŞİRELİK
2010 Hülya TUNA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Müge KİRAY HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 Zeynep Filiz ZADEOĞLULARI ONKOLOJİ
2010 Leyla ÖVER PARAZİTOLOJİ
2010 Betül YILDIRIM YASA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Cuma Ali ŞAHİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Gülsüm Özge DOĞANAVŞARGİL HALK SAĞLIĞI
2010 Pınar DOĞAN FİZYOLOJİ
2010 Anıl ÖZÜDOĞRU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2010 Ayla ŞEN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2010 Serap TUNA HEMŞİRELİK
2010 Soner ATMACA HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 NAZLI CAN  HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 Zeliha ÖZAY FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Adem ÇALI FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2010 Selda IŞIK HEMŞİRELİK
2010 Sinan IRMAK MEDİKAL FİZİK
2010 Funda ENGİNDENİZ HALK SAĞLIĞI
2010 Meryem GÜVENİR MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2010 Rüya KESKİN HEMŞİRELİK
2010 Çiğdem ÜNLÜ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2010 Meliha DİRİÖZ SİNİRBİLİMLER
2010 Burçin AKGÜN SİNİRBİLİMLER
2010 Kifaye ASLAN DALMIŞ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2010 Ayla AÇIKGÖZ HALK SAĞLIĞI
2010 Sezgin ATAÇ MEDİKAL İNFORMATİK
2010 Tuğba ARSLAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2010 Ömer DOĞRUER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2010 Sema PİR MEDİKAL FİZİK
2010 Sinan YENAL HALK SAĞLIĞI
2010 Selda SUCU MEDİKAL FİZİK
2010 Derya ERKOÇ HEMŞİRELİK
2010 Sema ŞEVKEN HALK SAĞLIĞI
2010 Nihal MÜEZZİNLER EVSİNE HEMŞİRELİK
2010 Saliha SANDAL HEMŞİRELİK
2010 Sinem CİDDİ HEMŞİRELİK
2010 Ayşegül YILDIZ HEMŞİRELİK
2010 Rüveyda AKYÜZ HEMŞİRELİK
2010 Serpil MUNGAN KULAK-BURUN-BOĞAZ
2010 Ayşim GÖZÜKIZIL TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2010 Işıl KALELİ HEMŞİRELİK
2010 Kadriye UYSAL MADAK HEMŞİRELİK
2010 Zeliha Şenay ÇAKIR FİZYOLOJİ
2010 Merve DURGUT KULAK-BURUN-BOĞAZ
2010 Ayşe Gülay ŞAHAN HALK SAĞLIĞI
2010 Suzan ÖZKAN HEMŞİRELİK
2010 İLKŞAN DEMİRBÜKEN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON 
2010 Seher GÖNEN HEMŞİRELİK
2010 Berrin ÇAVUŞOĞLU MEDİKAL FİZİK
2010 Sanem TERCAN AVCI TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2010 Şadan KÖKSAL HALK SAĞLIĞI
2010 Firdevs AYDIN AKTEKİN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2010 Seda BAYKAL TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2010 S.Sibel ALTINTOP GÜLEÇ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2010 Ezgi DURSUN HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 Emre YILDIZ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2010 Elif ÜNSAL AVDAL HEMŞİRELİK
2010 Özlem DEMİRCİ ESEN SİNİRBİLİMLER
2010 Tuğba YARDIMCI HEMŞİRELİK
2010 Simay KARACA HEMŞİRELİK
2010 Gül KAYSERİLİ SİNİRBİLİMLER
2010 Yıldız MÜLAYİM HEMŞİRELİK
2010 Ziya DENEK HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2010 Dilek ARSLANGİRAY HEMŞİRELİK
2010 Barış GÜRPINAR  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON  
2010 Tuğba KARATAŞ HEMŞİRELİK
2011 Nazım GÜREŞ LABORATUVAR HAYVANLARININ SAĞLIK BİLİM.KULL. 
2011 Pınar AYDIN HALK SAĞLIĞI
2011 Ezgi IŞIKTAŞ MEDİKAL FİZİK
2011 Nesli ZAĞLI SİNİRBİLİMLER
2011 Sezen KOÇOĞLU MEDİKAL FİZİK
2011 MEHMET ŞÜKRÜ ADIGÜL MEDİKAL FİZİK
2011 SİBEL KOCAASLAN ATLI BİYOFİZİK
2011 Z.Sultan ALTUN ONKOLOJİ
2011 Hanife ÜLGEN HEMŞİRELİK
2011 Zeliha Gülter YALÇIN PARAZİTOLOJİ
2011 Ufuk VURGUN SİNİRBİLİMLER
2011 Mehmet Koray BÜYÜKTAŞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Yeliz NACAK ÇINAR HEMŞİRELİK
2011 Seniha KAHRAMAN HEMŞİRELİK
2011 Hatice ŞİMŞEK HALK SAĞLIĞI
2011 Hakan BAYDUR HALK SAĞLIĞI
2011 Mehmet Akif SERİNKEN FİZYOLOJİ
2011 Ayşe ÖZTÜRK HALK SAĞLIĞI
2011 Demer ESER HEMŞİRELİK
2011 Gül GERÇEKLİOGLU HALK SAĞLIĞI
2011 Tülün LİMAN  HEMŞİRELİK
2011 Adeleh JAFERZADEH HEMŞİRELİK
2011 Marziyahe Poyraghaei HEMŞİRELİK
2011 Feyzan CANKURTARAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2011 Canan DEMİR BARUTÇU HEMŞİRELİK
2011 Ayşe KARAHÜSEYİN HEMŞİRELİK
2011 Müjgan ÇUBUK FARMAKOLOJİ
2011 Figen EROL HEMŞİRELİK
2011 GÜLŞAH KARANCI HEMŞİRELİK
2011 Gözde GÖKÇE İŞBİR HEMŞİRELİK
2011 Didem YEKENKUNRUL HEMŞİRELİK
2011 Kadriye SAYIN HEMŞİRELİK
2011 Emine TAŞKIN HEMŞİRELİK
2011 Umut ERASLAN  FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Ayşegül ARSLAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Doğan TUNALI SİNİRBİLİMLER
2011 Nail İMAMOĞLU FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2011 İpek ERDOĞAN BİYOFİZİK
2011 Serap CİLAKER MICILI HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2011 Hande TOPEL  HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2011 Nehir Şerife OCAK HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2011 Meryem BAĞSEVER MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2011 Mürüvet Elif AÇIKEL HALK SAĞLIĞI
2011 Oğuzhan AYRANCIOĞLU MEDİKAL FİZİK
2011 Ece SÖKMEN MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2011 A.Onur ODABAŞI KULAK-BURUN-BOĞAZ
2011 Emine BARIŞ HALK SAĞLIĞI
2011 Mine PEKESEN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Hatice YILMAZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Özlem İLMEZLİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Çağın ÇİL MEDİKAL FİZİK
2011 Saadet ANDIÇ HEMŞİRELİK
2011 ONUR ÇELİK KULAK-BURUN-BOĞAZ
2011 Ceyda ÇALIŞKAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2011 Tuğba GÜNEŞ SİNİRBİLİMLER
2011 Özlem ÇEÇE HEMŞİRELİK
2011 Zeynep YILDIRIM HALK SAĞLIĞI
2011 Serap ACAR FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2011 Engin PÜLLÜM FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Caner ÇETİNKAYA FİZYOLOJİ
2011 Leman KIRICI FİZYOLOJİ
2011 Hakan CENGİZ MEDİKAL İNFORMATİK
2011 Serpil VELİPAŞAOGLU TIP EĞİTİMİ 
2011 Nurşah YILMAZ HEMŞİRELİK
2011 Hanife ÖZALP FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 İsmail ÇALIK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Derya Durusu EMEK SİNİRBİLİMLER
2011 Özge YÜREKLİ MEDİKAL FİZİK
2011 Melda SOYSAL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Hasan Onur ÇAĞLAR TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2011 Nuray ELİBOL FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2011 Gizem ÇALIBAŞI ONKOLOJİ
2011 Aslı ÇELİK LABORATUVAR HAYVANLARININ SAĞLIK BİLİM.KULL.
2011 Serhat TAŞLICA BİYOFİZİK
2011 Esra TAŞBAŞ MEDİKAL İNFORMATİK
2011 K.Uğur TÜFEKCİ SİNİRBİLİMLER
2011 İdil BOZKURT HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2011 Ceylan TUNÇ HEMŞİRELİK
2011 Hüseyin ÇETİN MEDİKAL FİZİK
2011 Ilgın ÖZTÜRK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2011 Selhan GÜRKAN KULAK-BURUN-BOĞAZ
2011 Hatice AŞIK HEMŞİRELİK
2011 Hülya KARATAŞ HEMŞİRELİK
2011 Rüstem MUSTAFAOĞLU FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2011 Emre GÜLSU TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2011 Ayşe Gülden DİNİZ ÜNLÜ ONKOLOJİ
2011 Fatih ERTEM BİYOMEKANİK
2011 Elif KURT TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2012 Diler ERDEMLİ BİYOMEKANİK
2012 NİHAL GÖRDES AYDOĞDU HEMŞİRELİK
2012 Meryem Gülfem ÖNER  SİNİRBİLİMLER
2012 Ülfet KÖKSAL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2012 Gözde Seçil KARA MEDİKAL FİZİK
2012 Nur Selin ÖZTÜRK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2012 Didem Venüs YILDIZ BİYOMEKANİK
2012 FATMA GÜLŞAH ZEYBEK ANATOMİ
2012 Seçil KAYA TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2012 Nur ARSLAN BİYOKİMYA
2012 Zeynep Ayan KORKMAZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2012 Aylin DURMAZ HEMŞİRELİK
2012 Ali Necati GÖKMEN BİYOFİZİK
2012 Elvan YILMAZ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2012 Selda YÖRÜK HALK SAĞLIĞI
2012 Nergiz ŞEREF HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2012 ELMAS MUTLUGÜNEŞ  HEMŞİRELİK
2012 Seçil Ayça ÇAVUŞ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2012 Fatma ERSİN HEMŞİRELİK
2012 Nuri KARABAY BİYOFİZİK
2012 Nur ŞAHİN HEMŞİRELİK
2012 Elif YILDIRIM SİNİRBİLİMLER
2012 GÜL YILMAZ  HEMŞİRELİK
2012 Burcu ARKAN HEMŞİRELİK
2012 Hayriye KUL KARAALİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2012 Nuray ÇINAR SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 Gonca ACUN HEMŞİRELİK
2012 Serpen DURNAOĞLU SİNİRBİLİMLER
2012 Pınar BOYACI SİNİRBİLİMLER
2012 Fırat SOYARAT MOLEKÜLER TIP
2012 Serap MUTLU HEMŞİRELİK
2012 Tuğba ŞENER KULAK-BURUN-BOĞAZ
2012 Lale ÖZDEL SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 İlkay ARSLAN ÖZKAN HEMŞİRELİK
2012 İnci BİRİNCİOĞLU SİNİRBİLİMLER
2012 Meral ÖZGÜR SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 HAVVA ARSLAN YURÜMEZOĞLU HEMŞİRELİK
2012 Malhun KUBA MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2012 Eser ERİM MEDİKAL FİZİK 
2012 Pınar KURT SİNİRBİLİMLER
2012 Sevda ŞEN BEZİRCİ HEMŞİRELİK
2012 Hanife SARIÇAM SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 Seda BAYRAK KULAK-BURUN-BOĞAZ
2012 Yasin ERSÖZ FİZYOLOJİ 
2012 Özge ÖZTUNA  MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2012 Merve AKIŞ BİYOKİMYA
2012 Zeynep ÇİÇEK HEMŞİRELİK
2012 Kerime BADEMLİ HEMŞİRELİK
2012 Dilek GÖKTÜRK TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2012 Işılay Sezen ERMİŞ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2012 Soheil AKBARI TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2012 Özlem Tuğçe BEZİRCİOĞLU BİYOFİZİK
2012 Merve TETİK BİYOFİZİK
2012 Shohreh ALIZADEH SHARGH TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2012 Salih ÇELİK  BİYOMEKANİK
2012 Orçun TAYLAN BİYOMEKANİK
2012 Merve KOYUN HEMŞİRELİK
2012 Begüm ALURAL SİNİRBİLİMLER
2012 Dijle AYAR HEMŞİRELİK
2012 Gonca İNANÇ BİYOFİZİK
2012 Perihan SAGUT HEMŞİRELİK
2012 Yasemin TIĞLIOĞLU HEMŞİRELİK
2012 Hale TURHAN HEMŞİRELİK
2012 Seda EROĞLU SİNİRBİLİMLER
2012 Özge ÇELİKER TOSUN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2012 Gülten SUCU HEMŞİRELİK
2012 Gülnur GÜL  SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 Fatma YEŞİLKAYALI HALK SAĞLIĞI
2012 Tuğçe İŞADAM  MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2012 EsengüL GEDİKTAŞ SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 Aşkın AYDEMİR MEDİKAL FİZİK
2012 Pınar BOL SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2012 Sevecen Seyhun NASIR MEDİKAL FİZİK 
2012 Dilek GÜLEÇ HEMŞİRELİK
2012 Aygül KISSAL HEMŞİRELİK
2013 Gülşah BİTGÜL HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2013 Nuray KAYAK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2013 Yalın KILIÇ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Başak GERÇEKER SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2013 Gün GÜNALP MEDİKAL FİZİK
2013 Özlenen ŞİMŞEK PAPUR TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Nazım KUVVETOĞLU HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2013 Yasemin AYHAN HEMŞİRELİK
2013 Nida DEMİRÇAK MOLEKÜLER TIP
2013 Şeniz İNANÇ MOLEKÜLER TIP
2013 Ayşenur ÇATALER BİYOKİMYA
2013 Elif ULUDAĞ HEMŞİRELİK
2013 Merve ERTUĞRUL HEMŞİRELİK
2013 Duygu HARMANCI MOLEKÜLER TIP
2013 Dilek İNCE ONKOLOJİ
2013 Duygu DURSUN ONKOLOJİ
2013 Neyzar ÖZTÜRK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Pelin ÖZİLBEY HALK SAĞLIĞI
2013 Zeynep Filiz ÖNKOL SİNİRBİLİMLER
2013 Ebru DEMİRAY GÜRBÜZ MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2013 Burçin TUNA HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2013 Vijdan EFENDİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Cemile ERYÜKSELDİ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Güler ÜSTÜN HEMŞİRELİK
2013 Yeter DURGUN OZAN HEMŞİRELİK
2013 Sinem (AKARSU) KARAKUŞ FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Dua ÖZSOYLU TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Pınar DAŞIYICI MOLEKÜLER TIP
2013 Bahar KAYA FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Nurcan BİLGİÇ HALK SAĞLIĞI
2013 Seval CAMBAZ ULAŞ HALK SAĞLIĞI
2013 Yaprak SARIGÖL ORDİN HEMŞİRELİK
2013 Sait TÜMER  TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Özkan BAĞCI TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Yaşam Yıldırım BAŞKURT KULAK-BURUN-BOĞAZ
2013 Meriç ŞENDURAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2013 Mostafa  AŞRAFİ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2013 Enise URAL DEMİRCİ FİZYOLOJİ
2013 Yasemin KAYALI FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Bilge Kaan ALTUNOĞLU SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2013 Sinem GÜLAT MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2013 Mürteza AKTAŞ KULAK-BURUN-BOĞAZ
2013 Gizem BAKICIERLER MEDİKAL FİZİK 
2013 Mehmet DURAY FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Nalan BOSTAN HEMŞİRELİK
2013 Hatice DORUM HEMŞİRELİK
2013 Ayla TUZCU HEMŞİRELİK
2013 Gamze TUNA BİYOKİMYA
2013 Hamdiye ARDA SÜRÜCÜ HEMŞİRELİK
2013 Kevser TARI SELÇUK HALK SAĞLIĞI 
2013 Arsalan AMİRFALLAH ONKOLOJİ
2013 Murat TOMRUK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Turhan KAHRAMAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Ceylan POLAT MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2013 Ezgi GÜLEÇ HEMŞİRELİK
2013 Ata ELVAN  FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2013 Burcu ÖZÇİMEN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Murat SİPAHİ MOLEKÜLER TIP 
2013 Yusuf Kağan DAĞDEVİREN ONKOLOJİ
2013 Celalettin ÇEVİK HALK SAĞLIĞI
2013 Hilal PARLAK HEMŞİRELİK
2013 Zehra (TOLAR) SÖZKESEN HEMŞİRELİK
2013 Alihan BULGURCU MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2013 Burçin BARAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Doğukan AKÇAY MEDİKAL FİZİK
2013 Hatice ÖNER ALTIOK HEMŞİRELİK
2013 Hatice ADIGÜZEL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Altun BAKSİ ŞİMŞEK HEMŞİRELİK
2013 İmge KUNTER TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Roghaiyeh SAFARI MOLEKÜLER TIP 
2013 Pınar HARMANCI HEMŞİRELİK
2013 Kardem SOYER FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2013 Reza SALIMI MOLEKÜLER TIP 
2013 Fernur ÇAPA MOLEKÜLER TIP 
2013 Burcu AKPINAR SÖYLEMEZ HEMŞİRELİK
2013 Sercin KOSOVA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
2013 Duygu AYBAY TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2013 Ahmet Sercan BİLİM FİZYOLOJİ
2014 Aslı AKDENİZ HEMŞİRELİK
2014 Serpil KALKAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Mehmet ÖZKESKİN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Eren ŞAHİN MOLEKÜLER TIP
2014 Hakan AKKAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Merve KOCA BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
2014 Seher ÖZYÜREK FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Bahar BAYHAN HEMŞİRELİK
2014 Zeliha Deniz GÖBEL MEDİKAL FİZİK
2014 Pınar AKOKAY HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2014 Nevin ERSOY HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2014 Nilsu ÇİNİ MEDİKAL FİZİK
2014 Berivan ÇEÇEN BİYOMÜHENDİSLİK
2014 Tülay ÖNCÜ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Erden EREN SİNİRBİLİMLER
2014 Özlem SOYER HEMŞİRELİK
2014 Zülfiye KARAKAŞ HEMŞİRELİK
2014 Peyda KORHAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Elif ÇALIK MEDİKAL İNFORMATİK
2014 Ayşe Nur SARI MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ
2014 Şebnem YILDIRIMCAN KADIÇEŞME TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Hakan ALKAN FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Evin İŞCAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Melek PEHLİVAN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Hafize KAYA HEMŞİRELİK
2014 Nihan SEMERCİ HİSTOLOJİ-EMBRİYOLOJİ
2014 Derya ACAR FİZYOLOJİ
2014 Nur EVİRGEN BİYOFİZİK
2014 Halil Hakan ÖZGÜR ONKOLOJİ
2014 Gökhan KARAKÜLAH BİYOMEKANİK
2014 Osman Özgür KUMAN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2014 Nurcan DOĞAN SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2014 Gülbalca ÇAKIROĞLU SİNİRBİLİMLER
2014 Meltem CİVELEK SİNİRBİLİMLER
2014 Türkan ALKAN MEDİKAL FİZİK
2014 Sinem AĞILKAYA TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Ferda Ulviye HOŞGÖRLER FİZYOLOJİ
2014 Amadou AMADOU HALK SAĞLIĞI 
2014 Ezgi BARDAKÇI HEMŞİRELİK
2014 Süleyman SOUKSU SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2014 Elçin ÖZCAN HEMŞİRELİK
2014 İsmail ÖZSOY FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Berna YALINÇETİN SİNİRBİLİMLER
2014 Somayyeh NOROWIA HEMŞİRELİK
2014 Derya Durusu EMEK SAVAŞ SİNİRBİLİMLER
2014 Şerife Elif ÖZDEMİR MEDİKAL FİZİK
2014 Handan BAYRAM HEMŞİRELİK
2014 Azzam ALARAB FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Mehmet GÜRDAL BİYOKİMYA
2014 Hülya Özlem ŞENER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Fatma Kübra ÇEKOK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Pınar BÜRHAN SİNİRBİLİMLER
2014 Serap KONAKÇI TIP EĞİTİMİ 
2014 Emre ESKİCİOĞLU KULAK-BURUN-BOĞAZ
2014 Buse ÖZCAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Gözde DURSUN TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Abdurrahman NALBANT FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Derya POLAT TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Abdaolazız KAILOU HALK SAĞLIĞI 
2014 Emine ELVAN FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Ayşegül ŞAHİN MEDİKAL FİZİK
2014 İsmet ÇELEBİ HALK SAĞLIĞI 
2014 Sait Murat DOĞAN ONKOLOJİ
2014 Ayşe Pınar ERÇETİN ONKOLOJİ
2014 Emine KANDEMİŞ TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Semra MERT HAYDARİ HEMŞİRELİK
2014 Sedef ÇAYIR KILINÇ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
2014 Selda ÇOBAN HEMŞİRELİK
2014 Selen İLHAN ALP SİNİRBİLİMLER
2014 Oğuz ÜÇER  BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR
2014 Vahide BAYRAKAL SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2014 Umut Ziya KOÇAK FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Hasan Fehmi DİRİK HEMŞİRELİK
2014 Çiler YEYGEL ÖZCAN HEMŞİRELİK
2014 Veli NEHİR FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Neslihan GÜNGÖR SAĞLIKTA KALİTE GELİŞTİRME VE AKREDİTASYON
2014 Fatima DEDEMOĞLU TIBBİ BİYOLOJİ VE GENETİK
2014 Mahafarin MARALANI MOLEKÜLER TIP
2014 Vahide BAYRAKAL MİKROBİYOLOJİ VE KLİNİK MİKROBİYOLOJİ 
2014 Menevşe SAMUR HEMŞİRELİK
2014 Zübeyde ERBAYRAKTAR SİNİRBİLİMLER
2014 Ertuğrul YÜKSEL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON
2014 Akgün YEŞİLTEPE HEMŞİRELİK
2014 Figen ŞENGÜN İNAN HEMŞİRELİK
2014 Semra GİRGEÇ HEMŞİRELİK
2014 Ceren ERGÜDEN PARAZİTOLOJİ
2015 Ceren HIDIROĞLU SİNİRBİLİMLER
2015 Deniz KORKUT HALK SAĞLIĞI
2015 Gamze ŞAŞMAZ HEMŞİRELİK
2015 Neslihan ALTUN HEMŞİRELİK
2015 Yaşar Aysun MANİSALIGİL MOLEKÜLER TIP
2015 Cemre URAL  MOLEKÜLER TIP
2015 Feriha ÖZKAYA MOLEKÜLER TIP
2015 Huri YOĞURTÇU HEMŞİRELİK
2015 İlknur NAZ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON