2017-2018 GÜZ YARIYILI ÖZEL ÖĞRENCİLİK BAŞVURULARI

30-05-2017

2017-2018 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI   ÖZEL ÖĞRENCİLİĞE

BAŞVURU İÇİN  YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Enstitümüz web sayfasından veya Enstitümüz öğrenci işleri bürosundan “Özel Öğrenci Başvuru Formu”nu alınız.

Özel Öğrenci Başvuru Formunun 21-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında Enstitümüze teslim edilmesi gerekmektedir.

“Özel Öğrenci” olarak almaya karar verdiğiniz ders/derslerin, koordinatörü ve Anabilim Dalı Başkanı ile görüşerek derse katılma isteğinizi bildiriniz.

Özel Öğrenci Başvuru formunu doldurarak imzaları tamamlayınız.

Enstitümüz Öğrenci İşleri Bürosuna giderek, “Özel Öğrenci” olarak alacağınız ders/dersler için Ders saati başına (kuramsal+uygulama) toplam ödemeniz gereken ücreti ve Türkiye İş Bankası kordon şubesi 3420 249247 nolu hesaba ad soyad ve özel öğrenci ücreti ifadesini açıklama kısmına belirterek yatırınız.
Özel öğrenci adaylarının yabancı dille verilen lisansüstü derslere kabul edilebilmeleri için Üniversitenin Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından düzenlenen öğretim dilinin yabancı dil yeterlik sınavını başarmış olmaları veya Üniversitelerarası Kurulca kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puana sahip olmaları gerekir.
Onaylattığınız “Özel Öğrenci Başvuru Formu”nu, diploma veya geçici mezuniyet belgesini, transkripti (not dökümü), nüfus cüzdanı fotokopisini ve banka dekontunu Enstitümüz Öğrenci İşleri Bürosuna teslim ediniz.

Özel Öğrenci Başvuru Formunun eksiksiz olarak doldurulması ve istenilen belgelerin eksiksiz olarak en geç 25 Ağustos 2017 mesai bitimine kadar Enstitüye teslim edilmesi gerekmektedir.

Belirtilen tarihler arasında başvurular yapılmadığı takdirde başvurular kabul edilmeyecektir.